События вплетаются в очевидность.


31 августа 2014г. запущен литературно-публицистический блог украинской полиэтнической интеллигенции
ВелеШтылвелдПресс. Блог получил широкое сетевое признание.
В нем прошли публикации: Веле Штылвелда, И
рины Диденко, Андрея Беличенко, Мечислава Гумулинского,
Евгения Максимилианова, Бориса Финкельштейна, Юрия Контишева, Юрия Проскурякова, Бориса Данковича,
Олександра Холоднюка и др. Из Израиля публикуется Михаил Король.
Авторы блога представлены в журналах: SUB ROSA №№ 6-7 2016 ("Цветы без стрелок"), главред - А. Беличенко),
МАГА-РІЧЪ №1 2016 ("Спутник жизни"), № 1 2017, главред - А. Беличенко) и ранее в других изданиях.

Приглашаем к сотрудничеству авторов, журналистов, людей искусства.

ПРИОБЕСТИ КНИГУ: Для перехода в магазин - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР

ПРИОБЕСТИ КНИГУ: Для перехода в магазин - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР
Для приобретения книги - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР

среда, 13 июля 2022 г.

Веле Штилвелд: Зріз Сновидінь, ч.9у

Веле Штилвелд: Зріз Сновидінь, ч.9у

Душа – це те, що робить траву – травою, дерево – деревом, людину – Людиною. Без неї трава – сіно, дерево – дрова, людина – тіло... Григорій Сковорода…
Я вже знаю, що коли людину роззуває вибух – швидка допомога, уже не для них. Олена Іськова-Миклащук…
"Література – це кероване сновидіння", – стверджував у своїй книзі Хорхе Луїс Борхес…
Життя пролітає, як сновидіння, і нічого не встигаєш зробити за мить життя. Тому треба навчатися мистецтву життя – найважчого і найважливішого: насичувати щогодини істотним змістом і пам'ятати, що змістовний контекст ніколи не повториться. Священик Павло Флоренський…
Ніколи не думайте про минуле. Нехай воно покине вас, як сновидіння. Живіть і насолоджуйтесь життям, воно таке прекрасне. Ален Голон, "Анжеліка та король"…
Життя може бути зрозуміле тільки назад, але прожите тільки вперед... Тепер я сумую тільки по тому першому смутку... Що таке юність? Сон? Що таке любов? Сновидіння? Ч чим я маю доречну схожість? Ні з чим, чи з усім, що завгодно? Серен К'єркегор, «Афоризми естетики»…
Сприймайте ваше життя як сон. Хоч іноді це кошмар, але іноді – приємне сновидіння, але це завжди лише сон. Коли ви помрете, ви нарешті прокинетеся в реальному світі і почуєте:
– Ну, ти й соня. Тебе навіть учорашній шторм не розбудив. Кажуть, ми вже припливли до Морровінду.
То не можна все життя ховатися за сновидіння типу:
– Ти пробач, якщо я образив тою істерикою на порожньому місці… Тільки не виправдуйся, мовляв, ти думав, що це усвідомлений сон…
Свідоме сновидіння – це коли тобі сниться, що ти сортуєш сміття. Але це є справжнім призначенням сновидіння – сортувати інформаційне сміття реальності...
Поверхневий тривожний  сон інколи напружує майже всю ніч так, що аж прокидаєшся вітд пітливості та зойків, бо ні на мить не дає спятатися за провалля звичних сновидних марень…
В цьому сенсі Конфуцій і ти – обидва сновиди, та сам я зараз сам собі снюсь. Ото і є халепа, у тому і є парадокс. Завтра, можливо, з'явиться найбільший мудрець, здатний його пояснити; але, можливо, до наступу цього «завтра» встигнуть змінитися тисячі і тисячі поколінь… Чжуан-цзи…
Присічне сновидіння оманливе; воно веде до плутанини в уявленнях; воно ілюзорне, проте воно не помилкове. Поль Мішель Фуко…
Ніби вже й все?! Хоча…
У сновидіння потрапляє не те, що має найбільшу цінність у думках, а те, що міститься в них неодноразово. Зигізмунд Фрейд, "Тлумачення сновидінь"
Часто стверджують, що реальність сновидінь - це лише одна паралельна реальність. Але і з цим ще у людства сьогодні не просто...
Після сімьдесяти років масових роздумів над парадоксами квантової теорії Уілер першим визнав, що він і досі не знає відповіді на всі питання. Він продовжує ставити під сумнів свої власні припущення. Коли його запитали про проблему виміру в квантовій механіці, він відповів:
«Мене просто зводить з розуму це питання. Я визнаю, що іноді я на сто відсотків серйозно сприймаю ідею про те, що світ – це плід уяви, але в інші моменти мені здається, що світ існує незалежно від нас. Однак я нащемсерця готовий підписатися під словами Лейбніца:
"Цей світ може бути ілюзією, а його існування - не більше ніж сном, але цей сон або ілюзія для мене досить реальні за умови, що ми не будемо введені ними в оману, правильно використовуючи розум", Мітіо Каку, "Паралельні світи"…
Вчені та інші дослідники давно намагаються розкрити таємницю сновидінь. Існує безліч теорій щодо цього, починаючи від споглядання картин майбутнього і закінчуючи потаємними бажаннями.
А чи був у вас сон, який здавався настільки реалістичним, що ви дуже ясно відчували вітер, запахи, смак і дотик? Все це може виявитися чимось більшим, ніж плодом вашої уяви.
Так, наприклад, корінні жителі Північної Америки та мексиканські народи вважають, що під час сну наш мозок «відвідує» паралельний Всесвіт. Принаймні це пояснює те, чому люди бачать дуже барвисті сни і відчувають навколишнє п'ять почуттів.
Слід спочатку виходити з теорії, що наш Всесвіт не поодинокий, і в кожному з них існує інша реальність, трохи схожа на нашу власну. Залежно від того, який вибір ми робимо у певний момент життя, подальші Всесвіти відрізняються один від одного.
Цю концепцію вчені розвивали протягом багатьох років, проте спірне дослідження 2010 року виявило докази того, що насправді можуть існувати й інші Всесвіти.
Подумайте про якесь важливе рішення, яке ви ухвалювали у своєму житті. Можливо, ви переїхали в інше місто, щоб знайти роботу своєї мрії. У паралельному Всесвіті може існувати інша версія вас, яка залишилася у своєму рідному місті та залишилася без роботи.
Це одна зміна у вашому житті утворює хвильовий ефект, змінюючи кожну область вашої долі з цього моменту.
Люди часто бачать сон, що повторюється, про місце, в якому вони ніколи не були і навіть не чули про нього. Можливо, такі сни – це інформація про те, що інша версія вас переживає у паралельному Всесвіті. Сон здається настільки реальним, ніби ви насправді там існуєте, хоча це життя належить іншій версії вас.

Комментариев нет:

Отправить комментарий