События вплетаются в очевидность.


31 августа 2014г. запущен литературно-публицистический блог украинской полиэтнической интеллигенции
ВелеШтылвелдПресс. Блог получил широкое сетевое признание.
В нем прошли публикации: Веле Штылвелда, И
рины Диденко, Андрея Беличенко, Мечислава Гумулинского,
Евгения Максимилианова, Бориса Финкельштейна, Юрия Контишева, Юрия Проскурякова, Бориса Данковича,
Олександра Холоднюка и др. Из Израиля публикуется Михаил Король.
Авторы блога представлены в журналах: SUB ROSA №№ 6-7 2016 ("Цветы без стрелок"), главред - А. Беличенко),
МАГА-РІЧЪ №1 2016 ("Спутник жизни"), № 1 2017, главред - А. Беличенко) и ранее в других изданиях.

Приглашаем к сотрудничеству авторов, журналистов, людей искусства.

ПРИОБЕСТИ КНИГУ: Для перехода в магазин - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР

ПРИОБЕСТИ КНИГУ: Для перехода в магазин - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР
Для приобретения книги - НАЖМИТЕ НА ПОСТЕР

среда, 1 августа 2018 г.

Ендопротезування в Україні. NATON Academy Ukraine допоможе!

  • 1 серпня 17.00 - відкриття першого науково-навчального центру NATON Academy Ukraine

Організатор: NATON Academy Ukraine.
Учасники: Володимир Танькут - головний науковий співробітник, професор, доктор медичних наук ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка»; Олександр Бур’янов - завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор; Zhan Guoqiang - головний лікар військового госпіталю народно - визвольної армії Китаю; Zhao Minli - віце-президент Naton Madical Group; Gao Hui - менеджер з міжнародних відносин Naton Medical Group; Богдан Густі - представник компанії OsteoNANO; Валентина Буковська - представник компанії OsteoNANO.
Коротко. Під час заходу учасники розказали про відкриття першого науково-навчального центру NATON Academy Ukraine, що є результатом плідної співпраці між Україною та всесвітньо відомими виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу з Німеччини та Китаю.
Навчальний центр створено ексклюзивними представниками Naton Group спільно з Національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця для навчання лікарів-практиків та студентів-медиків за міжнародними стандартами та за міжнародними протоколами лікування. Крім того, буде надано можливість навчання та стажування українських лікарів та студентів-медиків у провідних клініках за кордоном.
Представники наукових інститутів розкрили аспекти сучасного стану справ у галузі ендопротезування в Україні, а лікарі з Європи та Китаю поінформували про світові тенденції та інновації, які впроваджуються за кордоном, а детальніше поділяться своїм досвідом під час навчального заходу. 2 серпня 2018 р. о 10.00 готель Братислава, після висвітлення інформації про відкриття NATON Academy Ukraine, розпочнеться перший науково-навчальний захід для 220 лікарів з усієї України «Сучасні питання остеосинтезу та ендопротезування».
Довідково. Співпраця між Україною та провідними міжнародними виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу почалася ще 10 років тому з індивідуальних поставок продукції в лікарні, а результатом такої співпраці на сьогодні є централізована поставка ендопротезів для лікарень по всій Україні в рамках міжнародного тендера, ініційованого Міністерством охорони здоров'я України та проведеного міжнародною організацією CrownAgents.
Перед проведенням навчального курсу Naton Group безкоштовно надав набори інструментів для імплантації 25 лікарням по всій Україні загальною вартістю близько 600 000 доларів.


Відео з прес-конференції:

Комментариев нет:

Отправить комментарий